קוסטה ריקה טיול מושלם

Home/קוסטה ריקה טיול מושלם
קוסטה ריקה טיול מושלם 2017-04-08T05:34:40+00:00

ברוכים הבאים לקוסטה ריקה לתייר – COSTA RICA ADVISER

באתרנו תוכלו למצוא מידע בכל הקשור לקוסטה ריקה

באינטרנט יש מידע רב על קוסטה ריקה לכן אנחנו החלטנו לתת לכם זווית קצת שונה ולהביא מידע על קוסטה ריקה  שלא תמיד תיירותי מה שמספק חוויה מיוחדת לגולשינו.

בנוסף לטסים לקוסטה ריקה נוסיף בקרוב קופונים, הנחות והטבות החל מהשכרת רכב ללינה ואטרקציות ואפילו תחבורה פרטית, כל זאת ועוד בדף הפייסבוק שלנו 

 האתר שלנו מבוסס על ערוץ הוידאו שלנו ביוטיוב, הערוץ מספק מידע וסרטונים שצילמנו בקוסטה ריקה

בסרטונים תוכלו למצוא מידע על רוב האטרקציות התיירותיות של קוסטה ריקה אבל בנוסף גם את הצד הפחות מתוייר בקוסטה ריקה, הצד המיוחד של קוסטה ריקה החל ממקומות נידחים שביקרנו בהם וכלה בטיפים לקניית קפה בקוסטה ריקה ולא!! לא בשדה התעופה אלא בתוככי השווקים של סאן חוזה

כמטייל בקוסטה ריקה החיפוש אחר מידע הוא ללא סוף והשאלות שצצות בפורומים השונים הן בעצם אותו הדבר, כולם שואלים מה עדיף מונטה וורדה או ארנל? באיזה צד של הקריבי כדאי לבקר? בצפון? ואם כן בצפון אז מתי מתחילה עונת הטלת הביצים של הצבים? אולי בעצם נרד דרומה לפוארטו וייחו? הרי כולם יודעים שזה כפר קריבי טיפוסי עם ניחוח של ג'מייקני עדין.. ומה עם השכרת רכב? לקחת רכב בשדה תעופה או לדאוג שיביאו את הרכב לנקודת ההתחלה של הטיול? ומה עם קניות? איפה קונים אוכל בזול? ואם בקניות עסקנו אז מה עם קפה? הרי יש דיוטי פרי בשדה אולי שווה לקנות לפני שעוזבים.

החלטתם לנסוע לקוסטה ריקה עם ילדים? איזה אטרקציות שווה לעשות עם ילדים, טיול לחוות קקאו ושוקולד שבה תוכלו להכין שוקולד טרי הישר מהפולים או שפשוט לקחת את הילדים לראות עצלנים ומגוון חיות מרשים באחד ממרכזי הצלת החיות או העצלנים בקוסטה ריקה.

אכן שאלות רבות עולות בנושא קוסטה ריקה, ונכון שלפעמים זה מצריך חיפוש בלתי נלאה אחר מידע באינטרנט וזו הסיבה שאנחנו החלטנו לעבוד בצורה שונה והחלטנו לרכז לכם את השאלות הנפוצות ביותר, בנוסף תוכלו למצוא טיפים ומידע חיוני שיקל עליכם בבנית הטיול לקוסטה ריקה.

בשלב זה אנחנו עובדים על בניית האתר, אלו מכם שמכירים אותנו הפנו שאלות דרך המייל שלנו ואתם מוזמנים לעשות את אותו הדבר, בנוסף אנחנו מקבלים שאלות דרך דף הפייסבוק שלנו או אם תרצו דרך תגובה בערוץ היוטיוב שלנו.

נשמח לשמוע מכם והתשובה מובטחת לכולם.

תמונות מידע ופוסטים בדף הפייסבוק :  COSTA RICA ADVISER