טיפים לנהיגה והשכרת רכב בקוסטה ריקה

Home/קוסטה ריקה טיול מושלם/טיפים לנהיגה והשכרת רכב בקוסטה ריקה
טיפים לנהיגה והשכרת רכב בקוסטה ריקה 2017-04-08T05:34:40+00:00

טיפים לנהיגה והשכרת רכב בקוסטה ריקה

טיפים לנהיגה והשכרת רכב בקוסטה ריקה

0$
עלות ממוצעת לרכב כולל ביטוח בסיסי

אל תתפשרו על ביטוח לרכב בקוסטה ריקה  – מניסיון של נהיגה בקוסטה ריקה לא שווה להתעסק עם זה בכלל!!

רכב שכור בקוסטה ריקה - על ביטוח לא מתפשרים

רכב שכור בקוסטה ריקה – על ביטוח לא מתפשרים

חוקי התנועה בקוסטה ריקה

סע לפי המהירות המותרת בחוק ,קנסות על מהירות עלולים להגיע עד 800 דולר ויותר

נוהג ברכב שכור, אנא וודא שברשותך הדרכון או לפחות עותק של הדרכון המראה מתי נכנסת לקוסטה ריקה, לא שווה לחטוף קנס של 200 דולר

כולם כולל מאחור חייבים להיות חגורים, נוסע לא חגור עלול לעלות לך בקנס של 500 דולר לנוסע

נוהגים בקוסטה ריקה

נוהגים בקוסטה ריקה

 

1.תמיד לנהוג על פי הכללים של קוסטה ריקה – לא לעבור את המהירות המותרת.. יש קנסות בגובה של 800 $

2.כבדו את מצב הכבישים, רוב הכבישים בקוסטה ריקה די טובים, אבל עדיין מחוץ לאזור מיושב ובמקומות המרוחקים יותר יש כבישים גרועים, מהמורות רבות ותמיד לשים דגש בעונה הרטובה שלפעמים מפולת בוץ יכולה לעשות חור בכביש.

3. כבדו את הטבע, כן להזכירכם אתם בקוסטה ריקה… יש נחשים על הכביש, עצלנים.. פרות סוסים ועוד.. סעו בזהירות.. במידה וראיתם עצלן חוצה את הכביש( במיוחד באיזור הקריבי של קוסטה ריקה) אנא האטו ותנו לחיה לעבור.. בשום פנים ואופן לא לגעת בעצלן… תצלמו בכייף רק לא לגעת.

.

4. השכרת רכב? אנו ממליצים לך לקחת GPS זה יכול לחסוך לכם זמן וכאב ראש אבל בכל מקרה שתהיה מפת נייר מצורפת… הGPS עלול לאבד את האות בכמה אזורים מרוחקים, כן לנו זה קרה, אוקיי זו חוויה כיפית להתברבר כמה שעות בשטח אבל לא כשאתם לחוצים בזמן… (חלק מחברות השכרת הרכב נותן לך מפת נייר של קוסטה ריקה בחינם ),רוצים לנווט עם הטלפון שלכם? בעזרת וויז וכרטיס סים? כנסו לכתבה שלנו על ניווט בGPS בקוסטה ריקה בעזרת WAZE וסלולרי.

5 להמנע מלהראות כתייר, חלק מהחברות השכרה יתנו לכם GPS בתשלום, ציידנית וכו' .. תמיד תדאגו שזה בתחתית הרכב.. כולל הציוד שלכם…

6. בקוסטה ריקה רוב החברות להשכרת הרכב ייתן לך טלפון סלולרי כדי לשמור על קשר רק במקרה … ודא כי סוללה טעון בטלפון! וכנ"ל לגבי ה-GPS! ולעולם לא לעזוב את ה-GPS במכונית!!

7. השתמשו בהיגיון שלכם… זה שיש לכם רכב שטח לא אומר שזה בסדר לחצות נהר גועש… בדקו את תוואי השטח… והמנעו מנהיגה בשעות החשיכה ( חושך יורד מוקדם בסביבות 17:00-17:30) בשטחים לא מיושבים הכל חשוך… יש פרות שעוברות… בורות ועוד הפתעות לא נעימות

ואל תשכחו ליהנות בכבישים המדהימים של קוסטה ריקה , החוויה היא מדהימה.

 אם אתם מעוניינים בהשכרת רכב אנחנו שמחים להמליץ על חברת VAMOS RENT A CAR, חברה אמינה שלצוות האתר יצא להשכיר רכב עימה כ3 פעמים ותמיד יצאנו מרוצים.

מעבר לזה יש להם שירות מעולה, שלא לדבר על זה אם ניתקלתם בבעיות עם הרכב יש טלפון נייד שהם מספקים לכל מקרה, לצוות האתר שלנו בשנה שעברה במהלך טיול וסקירה של הריו סלסטה הרכב עשה בעיות,תוך 3 שעות קיבלנו רכב משודרג בלי תוספת כפיצוי..

 

ולקינוח אנחנו מצרפים את סרטון הנהיגה שלנו בקוסטה ריקה, הסרטון בשפה האנגלית אך צוות אתר הוא כחול לבן וישראלי ביותר.

[vivafbcomment]