מה לעשות מרגע הנחיתה בקוסטה ריקה? טיפים

Home/קוסטה ריקה טיול מושלם/מה לעשות מרגע הנחיתה בקוסטה ריקה? טיפים
מה לעשות מרגע הנחיתה בקוסטה ריקה? טיפים 2017-04-08T05:34:39+00:00

מה לעשות מרגע הנחיתה בקוסטה ריקה? טיפים

מה לעשות מרגע הנחיתה בקוסטה ריקה? טיפים דבר ראשון לא למשוך כסף בשדה תעופה, יש עמלה מטורפת בכספומט בשדה, תביאו מראש שטרות של 5$- 10$ ככה שתוכלו להסתדר עד שתגיעו ליעד הראשון שלכם.בנוסף חשוב לזכור ששדה התעופה הבינלאומי של קוסטה ריקה הוא באלחואלה !! לא סאן חוזה.

שדה התעופה הבינלאומי של קוסטה ריקה

שדה התעופה הבינלאומי של קוסטה ריקה

מונית משדה התעופה בקוסטה ריקה:

מונית משדה התעופה למלון עם ההגעה לקוסטה ריקה היא דרך מאוד נוחה וקלילה במידה ולא שכרתם רכב ביום הראשון, ברגע שעברתם את הבידוק ויצאתם מהשדה החוצה יקפצו עליכם נהגי מוניות , לרוב הם מורשים אך לפעמים לא, לכן לקחת אך ורק מונית מורשה, בדרך כלל תראו את הלוגו עם המשולש הצהוב והמונית היא בצבע אדום כתום, לא בטוחים? שניה לפני שאתם יוצאים מהשדה בצד שמאל יש מעין דלפק מוניות מורשה, הבחור יעזור לכם עם המונית, עליתם למונית בדקו אם יש מונה, אם אין לסגור מחיר מראש! לא להמתין על להגעה ליעד, לא כולם עובדים עם מונה.

לעיתים נהג המונית ישאל על המלון או אם תשאלו אתם הוא יכול להגיד לכם שאין מקום במלון הספציפי , לא להאמין מכיוון שנהגי מוניות לעיתים מקבלים עמלה ממלונות מסויימים, לנוחיותכם הוספנו תמונות המראות לכם את הלוגו וסוגי המוניות המורשים בקוסטה ריקה, אפילו הוספנו את מדי הנהג.

זיהוי מונית שירות שדה תעופה קוסטה ריקה

זיהוי מונית שירות שדה תעופה קוסטה ריקה

אוטובוס משדה התעופה הבינלאומי של קוסטה ריקה:

לאלו מכם המעוניינים לקחת אוטובוס משדה התעופה למרכז סאן חוזה קוסטה ריקה או לכל מקום אחר יכולים להשתמש בשירות האוטובוסים שהוא מאוד נוח והכי זול שיש..
שירות האוטובוסים משדה התעופה לסן חוזה נוסע בתדירות גבוהה מ4:00 בבוקר, המחירים לסן חוזה הוא כ 2 $ לאדם, וזה לוקח בערך 30-60 דקות כדי להגיע למרכז סן חוזה
ברגע שיצאתם מהשדה אתם חוצים את הכביש ולוקחים שמאלה תגיעו לרחוב ושם ימינה ותראו את התחנה.. שם החברה של האוטובוס היא
Tuasa

בנוסף אנו מצרפים קישור לאתר שממנו תוכלו לתכנן את הנסיעה באוטובוס מכל יעד בקוסטה ריקה :

אוטובוס בקוסטה ריקה

רק לא לשכוח לשמור על חפצים יקרי הערך לידכם, אם יש לכם תרמיל כבד אתם יכול לשים אותו בתא המטען רק לוודא שאתם נשארים איתו עד שהנהג סוגר את הדלת ועולה לאוטובוס, אם שמתם את המטען שלכם מעל הראש לא לשכוח לשים לב,כבר קרו מקרים שהתיק נגנב ממש מעל הראש.. אבל חברים וחברות לא לשכוח להנות מהחוויה ואם יש לכם/לכן שאלות נשמח לענות.

לילה ראשון בקוסטה ריקה :

לינה בלילה הראשון בקוסטה ריקה זה נקודה שחשוב להתייחס אליה, בעקרון הטיסות שמגיעות מישראל הם דרך עצירת ביניים מה שאומר ששעות הנחיתה בקוסטה ריקה יכולות להיות בשעות לא ממש נוחות(ערב או לילה) ותאמינו לנו מניסיון לנחות לשעות החשיכה בקוסטה ריקה בפעם הראשונה בביקור זה משהו לא הכי נעים,לכן אוריינטציה ותכנון מראש יכולים לעזור.

קחו בחשבון שאת הלילה הראשון תמיד שווה לעשות בקרבת שדה התעופה הבינלאומי של קוסטה ריקה, קרי באיזור אלחאולה והעמק המרכזי (CENTRAL VAELLY ALAJUELA), במצב כזה אתם תופסים מונית שלוקחת אתכם ליעד שלא מרוחק ביותר מ10-15 דקות נסיעה, תוותרו על הרפתקות מרגע הנחיתה להמשיך לארנל,מונטוורדה או מנואל אנטוניו, נסיעה כזו מסורבלת בלילה ובלי שום קשר מעיפה לכם 3-4 שעות בלי להתחשבן במצב העייפות שלכם.

תנו לנו להמליץ לכם על מקום שנקרא הווילה של מרגריטה, המקום נוח וקל להגעה משדה התעופה סאן חוזה קוסטה ריקה ובעלת המקום מרגריטה היא הולנדית חביבה שגרה ומנהלת את המקום, בנוסף היא חברת צוות האתר ואתם תמיד יכולים להגיד לה שאתם הגעתם דרך אביב מהולנד(מצוות האתר של COSTA RICA ADVISER) ותזכו לאירוח מדהים.

*** לא לשכוח לפני לשעוזבים לשלם את מס היציאה מקוסטה ריקה, התשלום מתבצע בשדה התעופה והעלות נכון ל2015 היא כ29$ למטייל, הכינו כסף מראש וכשאתם נכנסים לטרמינל הראשי בצד ימין שלכם יש דלפק שתוכלו לבצע בו את התשלום. חשוב לדעת שלא ניתן לעשות צ'ק לפני ששילמתם!!! בהצלחה

[vivafbcomment]